Bayilik Almak İsteyenler Kredi Nasıl Alabilir? (ANINDA KREDİ ONAYI)

Bayilik Almak İsteyenler Kredi Nasıl Alabilir? (ANINDA KREDİ ONAYI)
2 Eylül 2018 tarihinde eklendi.

Bayilik veren firmaların çoğu franchise bedeli talep etse de, bazıları ücretsizce bayilik vermekte. Bireyler ise bayilik almak istediklerinde franchise tutarını karşılamak için bankalardan kredi almak isteyebilir. Bu nedenle nasıl kredi alabileceklerini ve uygun faizli krediyi hangi bankanın verdiğini merak etmekte. Bizde araştırmalarımız sonucu masrafsız ve en uygun faizli kobi kredilerini araştırdık.

Bayilik Almak

Bildiğiniz gibi bayilik veren firmaların çoğu belirli tutar talep etmekte. Hem markasını sunmak hem de verdiği ürünlerden pay almak için sözleşmeye göre şartların değiştiğini belirtelim. Burada firmalara göre değişken bir oran söz konusu. Bazı büyük firmalar sadece isim hakkı alırken, bazıları da vereceği ürünler dahilinde belirli ücret talep etmekte. Bu nedenle bireyler, verecekleri ana parayı bulma konusunda sıkıntı yaşamakta ve arayış içine girmekte. Bankalar bu konuda kobilerin yanında olarak, onlara nakit çözümler sunmakta. Düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi olarak bir çok banka kapılarını sonuna kadar açmakta. Ancak günümüz şartlarını düşündüğümüzde banka faiz oranlarının yüksek olması nedeni ile alacağınız kredinin, geri ödemelerinde sıkıntı yaşamak söz konusu.

Bayilik almak isteyenler öncelikle hangi firmadan bayilik alacağına ve ne tür iş yapacağına öncesinden karar vermesi gerekiyor. Sonrasında gerekli şartları sağladıktan sonra hızlıca iş yerinizi açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Para kazanmak kolay olmakla beraber, önemli olan hedefi önceden kestirip mekan ve yere göre bayilik açmanızdır. Kalabalığın olmadığı alanlarda iş yapmak sanıldığı kadar zor değildir.

Franchise Kredisi Nasıl Alınır?

Dilimize yabancı kelime olarak giren ve alıştığımız franchise yani bayilik almak isteyenler sürekli bu kelimeye odaklanmakta. Bayilik vermek isteyen yani franchise almak isteyenler ne şekilde parayı temin edebilecekleri konusunda aşağıdaki yönergeleri takip ederek kolayca bu aşamayı geçebilirler.

Öncelikle para lazım olduğunda eş dost dediğimiz şahıslardan para bulmayı amaçlarız. Sonrasında bunlardan elimiz boş dönünce soluğu bankalara giderek kredi başvurusu yaparak almaktayız. Kredi başvurularında fazla para kaptırmamak için kredi faiz oranı düşük olan banka ile anlaşmak en mantıklı çözüm olacaktır. Tabi buradan da çözüm sizlere olmuyor ise birilerinden borç para alabilirsiniz. Sizlerde borç para veren yerler ile irtibata geçerek, lazım olan parayı çekebilirsiniz. Bankalar ayrıca teminatlı kredi vererek sizlere bu konuda fazlası ile yardımcı olacaktır. Franchise kredisini bankalar kobi kredi başvurusu olarak vermektedir. Faizsiz kredi veren bankalar konusunda kosgeb sizlere fazlası ile yardımcı olmakta.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Her firma franchise bedeli talep etse de, bazı şirketler bu ücretleri talep etmeden bayilik vermekte. Bunlar genelde çiğ köfte firmaları olsa da, farklı firmaların da sermayesiz olarak bayilik verdiğini hatırlatalım. Bu konuda google bizlere fazlası ile yardımcı olmakta. Arama motoru olan google.com ile sermayesiz bayilik veren firmalar yazıp, orada kafanıza yatan bir şirket ile çalışmanızı önermekteyiz.

Firmalar bayilik verme konusunda oldukça ideal ve hoş görülü davranmakta. Zira hem onlar hem de sizler kazanacaksınız sizlerin vasıtası ile. Ne kadar çok alt bayilik açarsa, o kadar para basma yapacak ve hızla büyümeye devam edecektir.

Diğer firma bayilikleri için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git